Gotowy, przykładowy biznesplan: MAKIJAŻ PERMANENTNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MAKIJAŻ PERMANENTNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Makijaż permanentny to zabieg polegający na nakłuwaniu naskórka i wypełnianiu go pigmentami. Jego wykonanie powierza się prawdziwym specjalistom, ponieważ stanowi o wiele dalej idącą ingerencję niż w przypadku klasycznego makijażu. Osoby specjalizujące się w wykonywaniu takich zabiegów i cieszące się dobrą renomą są niezwykle cenione, dlatego często decydują się na otwarcie własnego salonu makijażu.


Jeżeli planujesz otworzyć działalność polegającą na prowadzeniu studia urody, koniecznie skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Będzie dla Ciebie pomocą w sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej o dotacje na rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz przygotowany zestaw dokumentów, w których skład wchodzą m.in. opisy przedsięwzięcia, planowanych zasobów siły roboczej oraz mocnych i słabych stron prowadzenia działalności gospodarczej.

Opisana w przykładowym biznesplanie działalność będzie polegała na świadczeniu usług kosmetycznych - studia urody. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: zabiegi pigmentacji skóry głowy i makijaż permanentny. Dodatkowo będą świadczone dla klientów również usługi fotograficzne. Będą to przede wszystkim sesje wizerunkowe. W mniejszym stopniu będą wykonywane sesje zdjęciowe promujące firmy i sesje produktowe.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • opis przedsięwzięcia,
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • przewidywane zatrudnienie pracowników, działania marketingowe,
  • planowane zasoby siły roboczej,
  • odbiorcy,
  • plan finansowy,
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności ze wskazaniem źródeł ich finansowania,
  • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy,
  • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • mocne i słabe strony przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: