Gotowy, przykładowy biznesplan: MAKIJAŻ PERMANENTNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MAKIJAŻ PERMANENTNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Jeśli fascynuje Cię makijaż, poprawianie niedoskonałości natury i chcesz świadczyć usługi makijażu permanentnego, to warto założyć własny salon urody. Oprócz chęci i ogromnego zaangażowania potrzebujesz jeszcze dodatkowych środków finansowych, dzięki którym uruchomisz firmę - takie dofinansowanie możesz otrzymać z Urzędu Pracy. Pobierz wzór gotowego biznesplanu dla osób świadczących usługi makijażu permanentnego. Będzie on dla Ciebie pomocą w sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej o dotacje na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Makijaż permanentny to zabieg polegający na nakłuwaniu naskórka i wypełnianiu go pigmentami. Jego wykonanie powierza się prawdziwym specjalistom, ponieważ stanowi o wiele dalej idącą ingerencję niż w przypadku klasycznego makijażu. Osoby specjalizujące się w wykonywaniu takich zabiegów i cieszące się renomą są niezwykle cenione, dlatego często decydują się na otwarcie własnego salonu makijażu.

Co zawiera gotowy biznesplan?

W ramach biznesplanu otrzymujesz przygotowany zestaw dokumentów, w których skład wchodzą m.in. opisy przedsięwzięcia, planowanych zasobów siły roboczej oraz mocnych i słabych stron prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to komplet dokumentacji zawierającej wszelkie najistotniejsze informacje konieczne do pozyskania środków z Urzędu Pracy na założenie własnej firmy.

Opisana w przykładowym biznesplanie działalność będzie polegała na świadczeniu usług kosmetycznych - studia urody/salon makijażu permanentnego. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: zabiegi pigmentacji skóry głowy i makijaż permanentny. Dodatkowo będą świadczone dla klientów również usługi fotograficzne. Będą to przede wszystkim sesje wizerunkowe. W mniejszym stopniu będą wykonywane sesje zdjęciowe promujące firmy i sesje produktowe.

Struktura przykładowego biznesplanu dla usług makijażu permanentnego jest przygotowana zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy. Zestaw dokumentów składa się z wniosku o przyznanie jednorazowej pomocy i załączników. Wniosek ma 26 stron i podzielony jest na części dotyczące m.in.:

 • informacji o przedsiębiorcy w tym przebiegu pracy zawodowej, posiadanie odpowiednich kwalifikacji potrzebnych do prowadzenia planowanej działalności;
 • opis przedsięwzięcia - opis podejmowanej działalności
 • charakterystykę grupy docelowej, konkurencji, rynku
 • plan finansowy
 • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności – ogółem – ze wskazaniem źródeł ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy
 • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej
 • analizę SWOT - mocne i słabe strony przedsięwzięcia

Dla kogo przeznaczone jest opracowanie biznesplanu dla makijażu permanentnego?

Zdecyduj się na ten przykładowy biznesplan, jeśli chcesz świadczyć swoje usługi stacjonarnie, w salonie. W twojej ofercie będą występowały takie zabiegi jak: zabiegi pigmentacji skóry głowy, makijażu permanentnego. Swoją ofertę dodatkowo wzbogacisz o usługi fotograficzne i sesje wizerunkowe, produktowe i promujące firmy. Będziesz prowadzić swoją działalność na podstawie kodu PKD: Sekcja S, PKD 96.02.Z, Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

PKD 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Podklasa ta obejmuje: mycie, obcinanie i układanie, czesanie, suszenie, farbowanie, prostowanie włosów, wykonywanie trwałej ondulacji oraz podobne czynności świadczone dla mężczyzn i kobiet, golenie i przycinanie brody, masaż twarzy, manicure i pedicure, robienie makijażu itp.

Dlaczego warto zdecydować się na przykładowy biznesplan dla firmy zajmującej się usługami makijażu permanentnego?

 1. Mając zestaw dokumentów, szybciej wypełnisz wniosek o przyznanie jednorazowej dotacji do Urzędu Pracy
 2. Początkujący przedsiębiorca może potraktować ten biznesplan jako kierunkowskaz do określenia celów i działań
 3. Gotowy biznesplan jest sformułowany jasno i precyzyjnie
 4. Przygotowany jest tak, aby wzbudził zaufanie urzędników i pomógł w przekonaniu ich do twojego pomysłu

Pobierz przykład biznesplanu dla firmy świadczącej usługi makijażu permanentnego

Biznesplan dla firmy zajmującej się usługami makijażu permanentnego został przygotowany i złożony do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Opracowany biznesplan doprowadził do skutecznego uzyskania dofinansowania.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pobierz gotowy biznes dla usług makijażu permanentnego.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: