6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: MAKIJAŻ PERMANENTNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MAKIJAŻ PERMANENTNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Makijaż permanentny to zabieg polegający na nakłuwaniu naskórka i wypełnianiu go pigmentami. Jego wykonanie powierza się prawdziwym specjalistom, ponieważ stanowi o wiele dalej idącą ingerencję niż w przypadku klasycznego makijażu. Osoby specjalizujące się w wykonywaniu takich zabiegów i cieszące się dobrą renomą są niezwykle cenione, dlatego często decydują się na otwarcie własnego salonu makijażu.


Jeżeli planujesz otworzyć działalność polegającą na prowadzeniu studia urody, koniecznie skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Będzie dla Ciebie pomocą w sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej o dotacje na rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz przygotowany zestaw dokumentów, w których skład wchodzą m.in. opisy przedsięwzięcia, planowanych zasobów siły roboczej oraz mocnych i słabych stron prowadzenia działalności gospodarczej.

Opisana w przykładowym biznesplanie działalność będzie polegała na świadczeniu usług kosmetycznych - studia urody. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: zabiegi pigmentacji skóry głowy i makijaż permanentny. Dodatkowo będą świadczone dla klientów również usługi fotograficzne. Będą to przede wszystkim sesje wizerunkowe. W mniejszym stopniu będą wykonywane sesje zdjęciowe promujące firmy i sesje produktowe.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • opis przedsięwzięcia,
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • przewidywane zatrudnienie pracowników, działania marketingowe,
  • planowane zasoby siły roboczej,
  • odbiorcy,
  • plan finansowy,
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności ze wskazaniem źródeł ich finansowania,
  • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy,
  • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • mocne i słabe strony przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: