Gotowy, przykładowy biznesplan: PROJEKTOWANIE STRON WWW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 62.01.Z - Działalność związana z oprogramowaniem,
63.11.Z - Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność,
63.99.Z - Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Obecnie trudno sobie wyobrazić restaurację, hotel czy sklep odzieżowy bez strony internetowej i opracowania graficznego. Ich brak często spisuje firmy na straty, przez co decydują się one na korzystanie z usług firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych i identyfikacją wizualną.


Jeśli jesteś specjalistą w tej dziedzinie i jesteś o krok od założenia własnej firmy projektującej strony www, gotowy biznesplan, który jest dostępny na naszej stronie, pomoże Ci sporządzić własną dokumentację aplikacyjną. Na podstawie takiej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan posiada kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. plan marketingowy, analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy oraz opis aktualnych zdolności wytwórczych.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie projektowała serwisy oraz strony www oraz tworzyła projekty grafik zarówno do druku, jak i na potrzeby internetu. Będzie także zajmowała się pozycjonowaniem stron www oraz kreowaniem wizerunku firmy w sieci.

W ofercie działalności znajdzie się: projektowanie wizytówek, ulotek oraz logotypów, wykonywanie sklepów internetowych, pozycjonowanie oraz SEO i tworzenie wszelkich projektów graficznych na potrzeby internetu oraz do druku.

Wszystkie projekty będą wykonywane zdalnie, dzięki czemu z oferty będą mieli możliwość skorzystać klienci z całego kraju.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • sposób zabezpieczenia dofinansowania,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu/usługi,
 • charakterystyka rynku,
 • konkurencja na rynku,
 • dystrybucja i promocja,
 • cena, prognoza sprzedaży produktu/usługi i przychody,
 • analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy,
 • plan inwestycyjny,
 • aktualne zdolności wytwórcze.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdyni. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: