6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PROJEKTOWANIE STRON WWW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 62.01.Z, 63.11.Z, 63.99.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Obecnie trudno sobie wyobrazić restaurację, hotel czy sklep odzieżowy bez strony internetowej i opracowania graficznego. Ich brak często spisuje firmy na straty, przez co decydują się one na korzystanie z usług firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych i identyfikacją wizualną.


Jeśli jesteś specjalistą w tej dziedzinie i jesteś o krok od założenia własnej firmy projektującej strony www, gotowy biznesplan, który jest dostępny na naszej stronie, pomoże Ci sporządzić własną dokumentację aplikacyjną. Na podstawie takiej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan posiada kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. plan marketingowy, analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy oraz opis aktualnych zdolności wytwórczych.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie projektowała serwisy oraz strony www oraz tworzyła projekty grafik zarówno do druku, jak i na potrzeby internetu. Będzie także zajmowała się pozycjonowaniem stron www oraz kreowaniem wizerunku firmy w sieci.

W ofercie działalności znajdzie się: projektowanie wizytówek, ulotek oraz logotypów, wykonywanie sklepów internetowych, pozycjonowanie oraz SEO i tworzenie wszelkich projektów graficznych na potrzeby internetu oraz do druku.

Wszystkie projekty będą wykonywane zdalnie, dzięki czemu z oferty będą mieli możliwość skorzystać klienci z całego kraju.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • sposób zabezpieczenia dofinansowania,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu/usługi,
 • charakterystyka rynku,
 • konkurencja na rynku,
 • dystrybucja i promocja,
 • cena, prognoza sprzedaży produktu/usługi i przychody,
 • analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy,
 • plan inwestycyjny,
 • aktualne zdolności wytwórcze.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdyni. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: