Gotowy, przykładowy biznesplan: STACJONARNY SKLEP ODZIEŻOWY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STACJONARNY SKLEP ODZIEŻOWY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach,
47.71.Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Branża odzieżowa stale się rozwija. Powstają różne sklepy z sukienkami okolicznościowymi, garniturami czy ubraniami dla dzieci. Sklepy stacjonarne mają wiele zalet. Ludzie bardzo cenią sobie możliwość przymierzenia ubrań, dotknięcia materiału czy po prostu zobaczenia jak ubranie wygląda na żywo. To nie są jedyne zalety stacjonarnych sklepów. Wiele osób np. starszych korzysta ze sklepów odzieżowych w pobliżu domu. Ufają oni bardziej sklepom stacjonarnym niż internetowym. Tworzy to dobry rynek dla potencjalnych przedsiębiorców.


Jeżeli chciałbyś założyć swój własny stacjonarny sklep odzieżowy, ale brak Ci doświadczenia w pisaniu biznesplanu, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Dobrze przygotowany biznesplan zwiększy twoje szanse na uzyskanie odpowiedniego dofinansowania na start twojej własnej działalności gospodarczej. Wszystkie udostępnione dokumenty spełniają wymogi Urzędów Pracy.

Co zawiera biznesplan

Nasz przykładowy biznesplan zawiera takie dokumenty jak m.in.: charakterystyka potencjalnych klientów, plan działań marketingowych, działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej czy analizę SWOT. Przygotowane przez nas dokumenty pozwolą na skuteczna aplikację o dofinansowanie w Urzędzie pracy. Wraz z uzupełnionymi dokumentami wystarczy pójść do swojego urzędu.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmować się sprzedażą ubrań okolicznościowych dla kobiet w każdym wieku, aw szczególności Pań w podeszłym wieku. Działalność będzie się zajmować sprzedażą detaliczną w wyspecjalizowanych sklepach jak i również niewyspecjalizowanych. Pozostała sprzedaż detaliczna będzie prowadzona poza siecią sklepową na straganach i targowiskach.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • symbol podklasy rodzaju prowadzonej działalności, zgodnie z polską klasyfikacją działalności (pkd)
 • opis planowanej działalności gospodarczej
 • stan przygotowania lokalu do prowadzenia działalności
 • czy planowana działalność wymaga szczególnych uprawnień, koncesji, licencji
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej
 • informacje dotyczące kwalifikacji wnioskodawcy związanych z planowaną działalnością
 • informacje dotyczące posiadanych środków niezbędnych do podjęcia działalności
 • dane dotyczące rynku i konkurencji
 • charakterystyka potencjalnych klientów
 • zapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczej
 • opis konkurencji
 • plan działań marketingowych
 • analiza swot
 • dane dotyczace przyznania środków i ich wykorzystania
 • specyfikacja wydatków
 • przewidywane koszty i dochody wynikające z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: