Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI KOSMETYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI KOSMETYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Z roku na rok rośnie zainteresowanie usługami kosmetycznymi. Z usług kosmetyczki korzysta wiele kobiet pracujących, zwłaszcza w średnich i dużych miastach. Decydują się na to głównie ze względu na chęć poprawy swojego wyglądu. Coraz więcej osób wybiera się do takich miejsc również w ramach prezentu od bliskiej osoby. W związku z tym popyt na usługi kosmetyczne stale rośnie.


Jeśli planujesz otworzyć salon oferujący usługi kosmetyczne, skorzystaj z udostępnionego wzoru biznesplanu, który dla Ciebie sporządziliśmy. Z jego pomocą przygotujesz własną dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W przykładowym biznesplanie znajdziesz kompleksowo opracowaną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. planowany kierunek rozwoju firmy, analizę rynku konkurencji oraz analizę finansową przychodów i rozchodów.

Opisany w biznesplanie salon kosmetyczny będzie skierowany do indywidualnych klientów, którzy będą obsługiwani w lokalu działalności. Godziny otwarcia salonu będą następujące: poniedziałek-piątek: 9.00-17.00, sobota: 10.00-14.00.

Usługi świadczone przez firmę będą związane nie tylko z podstawowymi zabiegami pielęgnacyjnymi na ciało, ale również ze stylizacją paznokci, w tym zdobienie, rekonstrukcja, przedłużanie, manicure zarówno klasyczny, jak i hybrydowy, a także zabieg parafinowy oraz pedicure.

W biznesplanie znajdziesz:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • analiza rynku konkurencji,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy,
 • potencjalni odbiorcy,
 • analiza SWOT,
 • analiza potencjalnego ryzyka, które może przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • plan finansowy projektowanej działalności gospodarczej - planowany całkowity koszt przedsięwzięcia,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej - analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych.

Dla kogo będzie przydatny wzór biznesplanu?

Gotowy biznesplan dla usług kosmetycznych jest zestawem dokumentów, z którego powinny skorzystać osoby ubiegające się o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Plan biznesowy jest przygotowany zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy. Skorzystaj z tego przykładu biznesplanu, jeśli chcesz uruchomić własny salon kosmetyczny.

Swój salon będziesz prowadzić na podstawie kodu PKD: Sekcja S, PKD 96.02.Z, fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

PKD 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Podklasa ta obejmuje: mycie, obcinanie i układanie, czesanie, suszenie, farbowanie, prostowanie włosów, wykonywanie trwałej ondulacji oraz podobne czynności świadczone dla mężczyzn i kobiet, golenie i przycinanie brody, masaż twarzy, manicure i pedicure, robienie makijażu itp.

Dlaczego warto zdecydować się na wzór biznesplanu usług kosmetycznych?

 1. Jeśli pierwszy raz wypełniasz wniosek do Urzędu Pracy, może sprawić Ci to wiele trudności. Korzystając z gotowego wzoru, przyspieszysz pracę nad sporządzeniem wniosku.
 2. To gotowy zestaw dokumentów, który jest przygotowany starannie i zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy.
 3. Biznesplan zawiera argumenty uporządkowane tak, aby przedsięwzięcie zostało przedstawione jako opłacalne.
 4. Na podstawie przykładowego biznesplanu, zweryfikujesz swój pomysł na biznes.

Pobierz wzór biznesplanu dla usług fryzjerskich

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: