Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI SPRZĄTAJĄCE / PRANIE FOTELI I TAPICEREK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI SPRZĄTAJĄCE / PRANIE FOTELI I TAPICEREK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 81.22.Z - Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Z usług małych i dużych firm sprzątających korzystają zarówno osoby, które chcą utrzymać czystość w swoim mieszkaniu, jak i przedsiębiorcy, którzy zamawiają serwisy sprzątające do biurowców oraz samochodów firmowych. Duże zapotrzebowanie wynika z tego, że firmy oferujące usługi sprzątania oraz prania foteli i tapicerek dysponują profesjonalnym sprzętem, którego efekt użycia jest bardzo długo widoczny.


Jeśli planujesz otworzyć własną firmę sprzątającą, biznesplan, który dla Ciebie przygotowaliśmy, pomoże Ci przygotować odpowiednią dokumentację aplikacyjną, na podstawie której uzyskasz środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz komplet szczegółowo sporządzonych dokumentów, w których skład wchodzą m.in. krótki opis rodzaju planowanej działalności gospodarczej, plan finansowy, a także analiza mocnych i słabych stron przedsięwzięcia oraz szans i zagrożeń, które przed nim stoją.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się sprzątaniem budynków oraz obiektów. Oferta działalności obejmować będzie sprzątanie powierzchni biurowych, niewielkich hal produkcyjnych oraz prywatnych posesji i domów. Wszystkie prace będą wykonywane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Do wykonywanych prac należeć będzie mycie okien, fasad, chodników i witryn, odkurzanie, a także czyszczenie rynien oraz pranie tapicerek i foteli samochodowych. Usługi będą świadczone bezpośrednio u klienta. Z oferty działalności będą mogły skorzystać nie tylko firmy, ale również osoby prywatne.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacja o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótki opis rodzaju planowanej działalności gospodarczej,
 • lokalizacja prowadzenia planowanej działalności,
 • stan zaawansowania organizacyjnego i inwestycyjnego przedsięwzięcia,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • ewentualnie kontakty (np. wstępne rozmowy lub ewentualne przedwstępne zamówienia z przyszłymi dostawcami/odbiorcami),
 • czy w rejonie działania istnieją firmy zajmujące się taką samą działalnością,
 • zakres przeprowadzonego badania rynku - czy oferowany produkt lub usługa zapełni istniejącą na rynku lukę i zaspokoi potrzeby nabywców,
 • perspektywy rozwoju działalności,
 • plan finansowy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia
 • konieczność dokonania w/w zakupów w zamierzonej działalności gospodarczej,
 • analiza mocnych i słabych stron planowanego przedsięwzięcia, analiza szans oraz zagrożeń ze strony czynników zewnętrznych,
 • wnioski z analizy,
 • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej,
 • uzasadnienie wyniku finansowego.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Górze. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: