6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs After Effects - tworzenie czołówek

Kurs After Effects - tworzenie czołówek
Cena: 99.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Dowiedz się jak tworzyć profesjonalne czołówki w programie After Effects, które zachwycą klientów. Dzięki temu szkoleniu możesz sam tworzyć własne czołówki i przestać płacić za gotowe projekty.

Poziom średniozaawansowany, 83 wykłady.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli chcesz tworzyć produkcje, które będą wyróżniały się oryginalnością pośród masy niemalże identycznych projektów, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. W programie After Effects nauczysz się tworzyć filmy dla klientów wzbogacone o profesjonalne czołówki.

Czego nauczysz się z kursu?

Na kursie nauczymy Cię krok po kroku jak wykonać aż 6 różnych projektów. Dzięki pracy nad każdym z nich, zdobędziesz nowe umiejętności, które będą przydatne w tworzeniu czołówek. Pokażemy kolejno jak tworzyć animację a także złożone techniki 3D. Ze szkolenia dowiesz się jak tworzyć czołówki weselne, lecz to czego nauczysz się podczas kursu, możesz wykorzystać podczas tworzenia filmów o dowolnej tematyce.

Każdy projekt został szczegółowo omówiony. Dodatkowo znajdziesz tam wszystkie niezbędne pliki, z których swobodnie będziesz mógł korzystać także po kursie. Każda czołówka przedstawiona na kursie może służyć jako podstawa w tworzeniu i modyfikowaniu innych czołówek. W pracy przydatna będzie podstawowa znajomość programu After Effects.

Dla ułatwienia poniżej rozpisaliśmy program nauczania wraz ze szczegółowym opisem:

 • Intro 1 - na początku nauczysz się jak tworzyć kompozycję i podkład. Dowiesz się o funkcji “Noise”, “Card Dance” i “Fractal Noise”, jak przygotować i animować zdjęcia oraz tworzyć odbicia. Będziesz potrafił tworzyć animowany efekt Card Dance, efekt Glow, animować tekst oraz robić rendering. Dołączymy również film instruktażowy z Lens Flare.
 • Intro 2 - zaczniemy od tworzenia kompozycji i motywu kwiatowego. Następnie dowiesz się jak przygotować się do animacji motywu kwiatowego, jak animować liście, przygotować zdjęcia i wybrać tło oraz w jaki sposób je umieścić. Dodatkowo omówimy użycie kamery, winiety, umieszczenie ornamentów, dodawanie statycznych elementów, napisów, animowanie napisu i kamery, Motion Blur oraz rendering. Dołączymy również film jak korzystać ze Stroke Path.
 • Intro 3 - na wstępie powiemy o tworzeniu kompozycji, przygotowaniu koperty oraz imporcie i przygotowaniu do animacji koperty. Nauczysz się jak tworzyć tło kompozycji, animację napisu oraz jak umieszczać zdjęcia. Omówimy animowanie kamery, koperty, zdjęcia, tekstu i Lens Flary. Na koniec dowiesz się o kamerze DOF i renderingu.
 • Intro 4 - tworzenie kompozycji, w tym kompozycji zdjęcia pojawi się na początku. Kolejnym etapem będzie import plików do After Effects oraz przygotowanie warstw 3D. Następnie zajmiemy się animacją warstw i kamery oraz funkcją Depth of Field i Trapcode Particular. Będziesz potrafił dodawać tekst na ścieżkę, tworzyć animację po ścieżce, używać Depth of Field na nowej kompozycji i robić przejścia pomiędzy slajdami.
 • Intro 5 - po krótkim wstępie przejdziemy do procesu modelowania obrączki, tworzenia studia, świateł, kamery i materiału gold oraz ustawienia renderingu, w tym renderingu końcowego. Nauczysz się przygotowywać i renderować animacje, przygotowywać materiały do trackingu, importować sekwencje, używać trackingu, dodawać napisy i korzystać z funkcji Dreamy Look. Dołączymy również film z dodawania zdjęć i odbić.
 • Intro 6 - po wstępie z tworzenia kompozycji, przejdziemy do wyjaśnienia jak modyfikować obrączki i tworzyć materiał srebra. Kolejnie omówimy animację, rendering, Z-depth, import i korekcję kolorów. Dowiesz się jak dodawać kanał Z i tło oraz robić animację maski, zdjęcia i DOF.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Ze szkoleniem tym opanujesz najważniejsze funkcje programu After Effect. Na szkoleniu nauczysz się:

 • tworzyć filmy dla klientów z profesjonalnie wykonanymi czołówkami
 • tworzyć czołówki na podstawie 6 zróżnicowanych projektów
 • tworzyć animacje
 • złożonych technik 3D
 • tworzyć odbicia i tekst

Zobacz także inne kursy:

Kurs After Effects - efekty 3D
Cena: 79.00 zł
5.0

Kurs After Effects - efekty 3D

Fotomontaż w Photoshopie
Cena: 99.00 zł
5.0

Fotomontaż w Photoshopie

Kurs Photoshop - 3D i animacja
Cena: 79.00 zł
5.0

Kurs Photoshop - 3D i animacja

Przydatne linki: