6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs After Effects - techniki pracy

Kurs After Effects - techniki pracy
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Na kursie After Effect poznasz techniki pracy używane przez profesjonalistów. Poznaj jak pracują zawodowcy i jak zacząć tworzyć profesjonalne animacje i efekty 3D.

Poziom średniozaawansowany, 34 wykłady.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs ten jest dla osób, które chcą zgłębić etapy tworzenia zaawansowanych projektów graficznych takich jak reklama produktu, postprodukcja filmu oraz teledysku do utworu muzycznego.

Czego nauczysz się z kursu?

Ekspert od tworzenia animacji - Krzysztof Micielski- pokaże Ci jak stworzył kilka ze swoich projektów, w tym teledysk do utworu zespołu Queen, który został doceniony przez samego gitarzystę Briana Maya. Nauczymy Cię wszystkiego, począwszy od fazy projektowania, przygotowania materiałów, proces animacji aż po rendering.

W kursie znajdziesz aż 5 projektów. Jednym z nich jest autorski projekt przygotowania teledysku zespołu Queen. Został on zaprezentowany w zupełnie nowej formie, za pomocą szmacianych lalek. Teledysk cieszy się ogromną popularnością i został doceniony przez samego Briana May oraz ponad 40 tysięcy osób na Youtube. Autor teledysku opowie o animacji oraz działaniu ciekawych narzędzi programu, w tym Puppet Tool. Dowiesz się jak animować idącą postać czy stworzyć naturalne efekty postaci.

Powiemy jak wykonać profesjonalną prezentację strony WWW, aby była ona ciekawa i zachęcająca dla odbiorów. Nauczysz się między innymi jak wybrać odpowiednią animację kamery oraz które elementy strony można wyróżnić a także jak zastosować efekt trójwymiarowości.

Będziesz mógł przyjrzeć się jak powinno wyglądać CV zawodowego designera. Pomożemy Ci stworzyć CV, które będzie unikalne i wyróżniające się na tle innych.

Kolejny projekt jest przygotowany specjalnie dla firmy zajmującej się sprzedażą wyrobów z owoców. Dowiesz się jak za pomocą narzędzia Depth of Field tworzyć efekt 3D. Poznasz wszystkie zaawansowane narzędzia programu After Effects i dowiesz jak swoje pomysły przy ich pomocy przenieść na ekran komputera. Zrozumiesz, że wspaniałe efekty i animacje nie muszą być skomplikowane.

Za pomocą programu 3ds Max nauczysz się wymodelować profesjonalną scenę filmową. Na naszym kursie zaprezentujemy scenę medyczną, w której kamera będzie umieszczona wewnątrz żyły i pokaże przepływ czerwonych krwinek. Niesamowite efekty będziesz mógł uzyskać z programem 3dsMax i After Effects oraz z technologią Z-depth, dzięki czemu tworzone obiekty będą wyglądały bardzo realistycznie.

Projekty przedstawione na kursie z pewnością zainspirują Cię do tworzenia własnych niesamowitych animacji. Wszystkie materiały z którymi pracujemy na kursie będą dołączone, dzięki czemu możesz z nich korzystać w dowolnej chwili.

Poniżej możesz zapoznać się z planem nauczania:

  • Queen - Put Out The Fire - tworzenie Walk Cycle, Puppet Tool, Walk right to left itp.
  • Prezentacja portalu internetowego - przygotowanie strony WWW, animacja kamery, wygładzenie animacji itp.
  • Kreatywne CV Showreel - kreatywne CV, Showreel itp.
  • Prezentacja - rozkładanie owoców, Depth of Field, animacja kamery itp.
  • Scena medyczna - modelowanie krwinki i żyły, Deflector, Skylight itp.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie to oferuje Ci kompletną wiedzę z technik pracy programu After Effects. Dzięki niemu nauczysz się:

  • tworzyć animacje i efekty 3D
  • zaawansowanych technik pracy
  • wszystkich faz projektowania

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: