6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Fotografia produktowa

Kurs Fotografia produktowa
Cena: 159.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Dobrze przygotowane zdjęcia produktów zwiększają sprzedaż oraz budują wiarygodność firmy. Naucz się samodzielnie tworzyć profesjonalne fotografie, które będą Twoją wizytówką.

Poziom podstawowy, 47 wykładów, 1 materiał szkoleniowy.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które zamierzają ulepszyć aspekty wizualne swoich sklepów internetowych lub chcą zawodowo zajmować się fotografią produktową. Stanowi kompendium wiedzy, niezbędnej do uzyskiwania satysfakcjonujących rezultatów, które pomogą Ci stać się profesjonalnym fotografem produktowym.

Oferujemy Ci pakiet 47 wykładów, trwających łącznie ok. 4,5 godziny. Dodatkowo w ramach zestawu otrzymasz także materiały szkoleniowe. Rozmaite testy i ćwiczenia pozwolą Ci na rozwinięcie nowo nabytych umiejętności. Możesz szlifować swoje zdolności, oglądając wykłady z każdego miejsca na świecie, dzięki ich zintegrowaniu z urządzeniami mobilnymi.

Czego nauczysz się z kursu?

Szkolenie przewiduje zapoznanie się z 7 modułami sporządzonymi tematycznie, które krok po kroku wprowadzają w tajniki fotografii produktowej. Są to:

 • budowa studio,
 • namiot bezcieniowy,
 • softboxy,
 • wstępna postprodukcja,
 • postprodukcja zaawansowana,
 • lampy błyskowe,
 • techniki pracy.

W pierwszej kolejności opowiemy Ci, dlaczego tak istotne jest dobre przygotowanie własnego studia. Nie musi być ono duże ani drogie - skompletowanie najważniejszego sprzętu może zamknąć się w kwocie 1000 zł. Pomożemy wybrać Ci softboxy, namiot bezcieniowy, lampy i inne niezbędne akcesoria.

Namiot bezcieniowy jest jednym z kluczowych przedmiotów z punktu widzenia profesjonalnej fotografii produktowej. Bez niego nie jesteś w stanie zbudować domowego studia. Z nami nauczysz się korzystania z jego możliwości. Dowiesz się również w jaki sposób najlepiej dobierać tło i perspektywę, ustawić oświetlenie, a także przygotować fotografowany produkt. Wszystkie te aspekty są szczegółowo omawiane.

Każdy fotografowany przedmiot wymaga od Ciebie innego podejścia. Podczas szkolenia spotkasz się z wieloma rodzajami produktów i nauczysz się konkretnych metod ich fotografowania. Spotkasz się z przypadkami przedmiotów wyjątkowo kłopotliwych, na przykład bardzo intensywnie odbijających światło, dzięki czemu Twój warsztat praktycznej wiedzy zostanie wzbogacony.

Najważniejszym aspektem w fotografii jest umiejętne wykorzystanie światła. Nauczysz się korzystania z lampy błyskowej i doświetlania kadru lampą systemową. Dowiesz się w jaki sposób rozproszyć światło i kierować je na przedmioty, aby wywołać zadowalający efekt. Przedstawimy Ci pojęcia światła kontrowego i dyfuzji światła, a także tajniki obróbki graficznej i tworzenia animacji 360.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

W trakcie kursu nauczysz się przygotowywać profesjonalne studio do robienia zdjęć i podszlifujesz swój warsztat fotografa. Twoje zdjęcia zyskają na jakości i staną się pomocą w podnoszeniu wyników sprzedaży.

Oto umiejętności, które zyskasz na naszym szkoleniu:

 • robienie perfekcyjnie wyglądających zdjęć produktowych,
 • kompletowanie sprzętu do własnego studio niskim kosztem,
 • fotografowanie mocno refleksyjnych przedmiotów ze szkła czy metalu,
 • postprodukcja fotografii za pomocą Lightrooma i Photoshopa,
 • profesjonalne przygotowanie fotografowanego przedmiotu,
 • odpowiedni dobór oświetlenia, tła i perspektywy,
 • usuwanie niedoskonałości i aberracji fotochromatycznej ze zdjęć,
 • przygotowanie efektownych packshotów w formie animacji 360.

Zobacz także inne kursy:

Kodeki i kompresja wideo
Cena: 69.00 zł
4.8

Kodeki i kompresja wideo

Jak zarabiać na filmowaniu
Cena: 129.00 zł
4.9

Jak zarabiać na filmowaniu

Kurs FL Studio 11 - Instrumenty
Cena: 69.00 zł
4.8

Kurs FL Studio 11 - Instrumenty

Kurs fotografii dla każdego
Cena: 119.00 zł
4.9

Kurs fotografii dla każdego

Przydatne linki: