6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Jak zarabiać na filmowaniu

Jak zarabiać na filmowaniu
Cena: 129.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Chciałbyś zacząć zarabiać na filmowaniu, ale nie wiesz od czego zacząć? Skorzystaj z naszego kursu, dzięki któremu nauczysz się tworzyć oraz montować niesamowite nagrania.

Poziom podstawowy, 41 wykładów, 5 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z teorią filmowania i chcą zacząć rozwijać się w tym kierunku, jednak z treści zawartych w programie mogą skorzystać również osoby, które mają za sobą pierwsze takie doświadczenia i potrzebują odświeżenia nabytych już wcześniej umiejętności.

Trwający łącznie ok. 4,5 godziny kurs jest podzielony na 41 wykładów. Dodatkowo w ramach pakietu otrzymasz także materiały szkoleniowe, które umożliwią Ci utrwalenie nowych wiadomości. Dużą korzyścią jest dostęp do kursu za pośrednictwem urządzeń mobilnych, ponieważ pozwala to na uczenie się z każdego miejsca na świecie.

Czego nauczysz się z kursu?

Szkolenie z filmowania jest podzielone na 5 głównych modułów, które kompleksowo omawiają wybrane zagadnienia. Ich tematyczne ułożenie sprawia, że łatwo możesz znaleźć interesujące Cię treści.

Punkty programu są następujące:

 • jak dobrać sprzęt,
 • program do montażu,
 • pokaż swoje portfolio,
 • zdobądź klientów,
 • jak sporządzić umowę.

Na początku dowiesz się, czym kierować się, decydując się na zakup konkretnego sprzętu. Przeanalizujemy wady i zalety różnych rozwiązań, dzięki czemu dobierzesz sprzęt najbardziej odpowiedni do Twoich preferencji i umiejętności. Zobaczysz również rozmaite akcesoria, które mogą być przydatne przy codziennej pracy. Nauczymy Cię odpowiednio inwestować w sprzęt.

Następnie omówimy kilka programów do montażu, które są najczęściej używane przez filmowców. Zobaczysz, jaki program jest najlepszy dla osoby początkującej, a jaki dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jeżeli dobrze wybierzesz oprogramowanie, zyskasz gwarancję wygodnej pracy i równie zadowalających efektów.

Każdy zawodowy filmowiec powinien dysponować odpowiednio przygotowanym portfolio. Podczas kursu zarabiania na filmowaniu pokażemy Ci, jak sprawić, by Twoja prezentacja przyciągała uwagę i przynosiła zyski w postaci różnorodnych ofert. Opowiemy Ci także w jaki sposób za pomocą filmu wideo wykreować unikalny charakter swojej marki.

Bardzo często sporządzanie umowy staje się kwestią problematyczną dla osoby, która nie przygotowywała wcześniej tego typu dokumentów. Po przebytym kursie ich tworzenie nie będzie stanowiło dla Ciebie trudności. Pokażemy Ci na co należy zwrócić uwagę i co zawrzeć w umowie, aby uregulować wszystkie kwestie związane np. z prawem autorskim i reklamacją.

Oprócz tego przyjrzymy się tematowi konkurencji. Praca w takiej branży wymusza konieczność przygotowania specjalnej oferty, na którą klienci zwrócą swoją uwagę. Wyjaśnimy Ci co zrobić, aby być o krok do przodu przed Twoją konkurencją i czym przekonać do siebie zarówno duże firmy, mniejszych przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Dzięki wzięciu udziału w szkoleniu nauczysz się prawidłowego filmowania i podstawowych technik montażu, co sprawi, że nie będzie to już dla Ciebie nic tajemniczego.

W tym kursie nauczysz się m.in.:

 • jak dobrać sprzęt do swoich umiejętności,
 • jaki program do edycji będzie dla Ciebie najlepszy,
 • jak skutecznie zdobywać klientów,
 • jak stworzyć profesjonalne portfolio,
 • jak za pośrednictwem internetu budować wizerunek swojej marki,
 • jak sporządzać umowy i zabezpieczać swoje zlecenia.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Fotografia krajobrazu
Cena: 89.00 zł
4.9

Kurs Fotografia krajobrazu

Jak montować filmy w Pinnacle 20
Cena: 79.00 zł
4.9

Jak montować filmy w Pinnacle 20

Fotomontaż w Photoshopie
Cena: 99.00 zł
5.0

Fotomontaż w Photoshopie

Kurs After Effects - efekty 3D
Cena: 79.00 zł
5.0

Kurs After Effects - efekty 3D

Przydatne linki: