6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Reason 6

Kurs Reason 6
Cena: 69.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

Dowiedz się jak korzystać z podstawowych narzędzi pracy, których korzysta wielu profesjonalnych muzyków. Z kursem Reason 6 nauczysz się komponować, remiksować i nagrywać muzykę.

Poziom podstawowy, 46 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli potrzebujesz kursu, z którym szybko opanujesz kluczowe funkcje programu i chcesz poznać nowe narzędzia oraz techniki, został on stworzony właśnie dla Ciebie. Z kursem nauczysz się tworzyć muzykę w programie Reason oraz będziesz mógł podsumować i rozwinąć swoje umiejętności.

Czego nauczysz się z kursu?

Dzięki temu szkoleniu w szybki i w przystępny sposób poznasz kluczowe funkcje programu i będziesz mógł rozpocząć pracę nad swoimi kompozycjami. Nauczymy Cię przydatnych technik, z których będziesz mógł korzystać wtedy kiedy chcesz.

Kurs zawiera aż 7,5 godziny filmów instruktażowych, dzięki którym lepiej zrozumiesz zawiłości programu. Pokażemy Ci jak tworzyć krok po kroku proste utwory. Opanujesz interfejs programu i główne okna. Omówimy szczegółowo instrumenty oraz różne efekty. Zajmiemy się również częścią praktyczną, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie tworzyć realne utwory.

Kurs został podzielony na 5 części. Poniżej znajdziesz szczegółowy program nauczania wraz z opisem:

 • Podstawy
 • Elementy programu
 • Instrumenty
 • Efekty
 • Część praktyczna

Na wstępie omówimy wszystkie ustawienia Audio i Midi a także ustawienia zaawansowane. Nauczysz się jak tworzyć pierwszy samodzielny projekt i jak go zapisać. Powiemy Ci jak tworzyć własny utwór, w tym tworzenie kompozycji, miksu, aranżu i masteringu.

Następnie przejdziemy do elementów programu, gdzie omówimy menu, korzystanie z okna miksera głównego, okno rack, okno aranżacji: podstawy, edycję, bloki a także transport panel. Dodatkowo znajdziesz tam film instruktażowy z banków brzmień. Powiemy też o funkcji ReGroover.

Kolejnie zajmiemy się instrumentami, w tym: Subtractor Analog Synthesizer, Thor Polysonic Synthesizer, Malstrom Graintable Synthesizer, DrOcto Rex Loop Player, Kong Drum Designer i wiele innych.

Następną częścią będą efekty. Powiemy tam o korekcji, kompresji, stereofoniczności, MClass Maximierz, dystorcji, pogłosie i echu. Dołączymy również film z filtrów, w tym Alligator Gate i ECF-42.

Na końcu, w części praktycznej omówimy kompozycję, w tym perkusję, melodię główną, bas pady itp., mix: perkusję, bas itp., oraz aranż.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Na szkoleniu poznasz podstawy korzystania z programu Reason 6. Nauczysz się na nim:

 • tworzyć własny projekt - nagrywać kompozycje, miksować itp.
 • projektować unikatowy rack - wybierać niezbędne komponenty i dopasować program do swoich potrzeb
 • korzystać z niesamowitych efektów programu do tworzenia swoich kompozycji
 • tworzyć muzykę, łączyć i dodawać ze sobą instrumenty, syntezatory i samplery nadające utworom unikanlne brzmienie
 • wykorzystać realistyczne odwzorowanie instrumentów i komponować wyjątkowe nagrania
 • podstaw aranżu i masteringu, stosowania narzędzi i funkcji programu, tak aby tworzyć niezwykłe projekty

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: