6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Lustrzanka cyfrowa - kurs obsługi

Lustrzanka cyfrowa - kurs obsługi
Cena: 119.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Naucz się wykorzystywać możliwości swojej lustrzanki w pełnym zakresie - kurs obsługi lustrzanki cyfrowej to dobre rozwiązanie dla każdego, kto rozpoczyna przygodę z fotografią.

Poziom podstawowy, 63 wykłady, 9 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Zdecydowałeś się na zakup lustrzanki, ale nie wiesz, jak ją obsługiwać? Jeżeli obsługa takiego aparatu sprawia Ci trudność, nasz kurs będzie idealnym wprowadzeniem do świata fotografii. Nauczysz się swobodnego korzystania ze wszystkich funkcji oraz poznasz swój sprzęt tak dobrze, że żadna z opcji nie będzie dla Ciebie tajemnicą.

Kurs został stworzony z myślą o osobach, które są na etapie początkującym i szukają źródła elementarnej wiedzy na temat fotografii. Mogą z niego skorzystać również osoby, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia w tworzeniu zdjęć i chcą odświeżyć swoją wiedzę na temat podstaw. Jest to doskonałe kompendium dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Czego nauczysz się z kursu?

Kurs obsługi lustrzanki cyfrowej to 10 modułów uporządkowanych tematycznie, które krok po kroku wprowadzają w tajniki tworzenia niesamowitych zdjęć. Są to:

 • interfejs programu,
 • ustawienia ekspozycji,
 • ustawienia zaawansowane,
 • zarządzanie plikami,
 • VDSLR,
 • sztuczki,
 • Canon vs Nikon,
 • peryferia.

Na dobre zdjęcie składa się wiele czynników. Jednym z nich są warunki, w których jako początkujący fotograf musisz się odnaleźć. Wiele rzeczy może sprawić, że zdjęcie się nie uda - deszcz, śnieg, zbyt mocne światło słoneczne - to wszystko bardziej lub mniej przyczynia się do efektu końcowego. Wiedza, którą zdobędziesz na kursie, sprawi, że z każdą taką sytuacją będziesz mógł bez problemu sobie poradzić i uzyskać jak najbardziej zadowalające fotografie.

Jeżeli marzysz o tym, aby Twoje zdjęcia nabrały unikalnego charakteru i mogły konkurować z profesjonalistami, powinieneś nauczyć się świadomie wykorzystywać swój sprzęt. W trakcie szkolenia przewidziany jest moduł, w którym wyjaśniamy, jak wprowadzać efekty, które będą zachwycały Twoich znajomych. Naprawdę niewiele oprócz dobrej techniki potrzeba, aby zdjęcia stały się wyjątkowe.

Lustrzanka cyfrowa najczęściej kojarzy się wyłącznie z robieniem zdjęć, jednak coraz częściej takie aparaty są zaopatrzone w funkcję filmowania. Chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności także w tej sferze? Wprowadzimy Cię w świat VDSLR i wyjaśnimy jakie parametry oddziałują na filmy kręcone za pomocą lustrzanki cyfrowej.

Na kursie dowiesz się również jak wybrać najlepszą lustrzankę i akcesoria do niej, a także zapoznasz się z szeregiem dodatkowych funkcji, które możesz stosować, gdy już nabierzesz wprawy w posługiwaniu się aparatem - HDR, wielokrotna ekspozycja, oprogramowanie Magic Lantern - to wszystko to możliwości, które możesz wykorzystać podczas swojej pracy z lustrzanką.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Kurs pozwoli Ci na uzyskać podstawową wiedzę o fotografowaniu lustrzanką. Jest to niezwykle przydatna umiejętność, szczególnie w przypadku, gdy chciałbyś zająć się fotografią zawodowo.

Wśród umiejętności, które uzyskasz, znajdą się:

 • znajomość zasad działania lustrzanki cyfrowej,
 • umiejętność posługiwania się manualnymi ustawieniami aparatu,
 • zdolność pracy z aparatem niezależnie od warunków, w jakich będziesz fotografował,
 • wiedzę na temat stosowania niesamowitych efektów i sztuczek na zdjęciach,
 • łatwość w doborze odpowiednich podzespołów i akcesoriów do swojej lustrzanki.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Fotografia krajobrazu
Cena: 89.00 zł
4.9

Kurs Fotografia krajobrazu

Kurs fotografii dla każdego
Cena: 119.00 zł
4.9

Kurs fotografii dla każdego

Jak montować filmy w Pinnacle 20
Cena: 79.00 zł
4.9

Jak montować filmy w Pinnacle 20

Przydatne linki: