6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Excel od podstaw

Kurs Excel od podstaw
Cena: 119.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: IT i oprogramowanie
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Jeżeli chcesz opanować program, który stał się podstawowym narzędziem pracy w niezliczonej ilości instytucji i firm, a znajomość excela jest potrzebną umiejętnością w szkole, firmie lub nawet w domu. Nasz kurs wyjaśni Ci w przystępny sposób wszystkie narzędzia programu. Jeśli znasz już podstawy programu, kurs również Ci się przyda ponieważ przypomnisz sobie ważne techniki pracy z programem i rozszerzysz swoją wiedzę na temat programu.

Poziom podstawowy, 50 wykładów, 10 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dedykowany przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczną swoją przygodę z programem Word Excel. Poznają one od zera kluczowe narzędzia Excela, które pomogą w obsłudze programu. Nawet jeśli posiadasz podstawowe informacje na temat programu, możesz również dużo skorzystać z szkolenia. Będzie to dla Ciebie doskonała okazja do podsumowania posiadanej wiedzy i poznania technik i narzędzie, których nie znałęś do tej pory.

Czego nauczę się z tym kursem?

Nasz kurs umożliwi Ci opanowanie Excela 2013 w jeden wieczór, a dokładniej w 3,5 godziny. Zdobędziesz wiedzę, która jest niezbędna do pełnego korzystania z programu. Będziesz mógł wykorzystać cały potencjał programu jakim jest Microsoft Word Excel 2013. Będziesz mógł wykorzystać w praktyce wszystko niezależnie od tego czym się zajmujesz, a zdobytą wiedzę będziesz mógł rozwijać w dowolnie wybranym kierunku.

Co znajduje się w kursie?

W kursie znajdziesz 37 filmów w formie instruktaży, które wyjaśnią Ci w przystępny sposób najważniejsze narzędzie wykorzystywane w programie. Na samym początku zostaną wyjaśnione podstawowe zagadnienia. Zaczynamy od pokazania głównych elementów interfejsu i omówieniu tworzenia oraz zapisywaniu dokumentów. Następnie zostanie Ci wytłumaczone jak wprowadzać dane do programu. Najważniejszą funkcją programu jest użycie funkcji i tworzenie formuł. Wraz z nimi będziesz mógł łatwo wykonać dowolne obliczenia. Nasz kurs wytłumaczy Ci jak efektywnie korzystać z tych funkcji. Umiejętność korzystania z tych funkcji pomaga w efektywniejszej pracy z programem. Co więcej, z naszym kursem nauczysz się różnych technik formatowania, które przydają się do pracy z programem. Będziesz wiedział jaki format zastosować w danej sytuacji, oraz jak korzystać ze stylów tak aby twój wykres wyglądał jak najbardziej profesjonalnie. Wszystkie najważniejsze funkcje zostały opisane takie jak również modyfikowanie struktury arkusza. Nauczysz się jak wstawiać, przenosić i usuwać wiersze oraz kolumny. Twoja praca będzie szybsza i efektywniejsza. Będziesz w stanie sam wstawić grafikę do arkusza, stworzyć wykres, zarejestrować makra, przygotować dokument do wydruku i więcej.

Forma kursu w postaci filmów instruktażowych daje zaletę możliwości powracania do zagadnień, które są dla Ciebie niezrozumiałe. Możesz je ćwiczyć do momentu, aż będą one dla Ciebie jasne i klarowne.

Program nauczania składa się z wykładów takich jak:

  • podstawy programu Excel
  • Wprowadzanie danych
  • Podstawy formuł i funkcji
  • Podstawy formatowania
  • Edycja struktury arkusza
  • Funkcje bazodanowe
  • Praca z arkuszami i dokumentami
  • Wykresy
  • Wydruk
  • Makra

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Dzięki naszemu szkoleniu opanujesz jeden z najważniejszych programów biurowych. Jego znajomość jest wymagana w większości miejscach pracy, a zaawansowany poziom korzystania jest niezaprzeczalną zaletą. Jest on podstawą w wielu firmach i instytucjach. Program Excel 2013 nie będzie miał dla Ciebie żadnych tajemnic, a praca i robienie np. obliczeń będzie szybsze i efektywniejsze.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Outlook - efektywna praca
Cena: 99.00 zł
4.9

Kurs Outlook - efektywna praca

Kurs PowerPoint od podstaw
Cena: 79.00 zł
4.9

Kurs PowerPoint od podstaw

Kurs Excel dla sprzedawców
Cena: 119.00 zł
4.9

Kurs Excel dla sprzedawców

Przydatne linki: