6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Cinema 4D - Interior

Kurs Cinema 4D - Interior
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Projektowanie
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.7

Informacje na temat kursu:

Program Cinema 4D pozwala na stworzenie fotorealistycznej wizualizacji wnętrza. Kurs Cinema 4D - Interior pokaże Ci krok po kroku jak to zrobić.

Poziom średniozaawansowany, 61 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Może zastanawiasz się jak zaprezentować swój produkt z jak najlepszej strony? Nie wiesz jak zrobić dobre wrażenie na swoich odbiorcach? Dzięki atrakcyjnej wizualizacji jesteś w stanie to zrobić. Ten kurs jest właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz dowiedzieć się jak:

 • tworzyć realistyczne wnętrza w programie Cinema 4D
 • zaprezentować najlepsze cechy swojego produktu przy pomocy atrakcyjnej wizualizacji
 • poznać możliwe rozwiązania, które możesz wykorzystać w dowolnym projekcie
 • połączyć różne narzędzia i techniki aby stworzyć jak najlepszy efekt

Czego nauczysz się z kursu?

Kurs oferuje Ci zakres wielu możliwości, które będą pomocne przy tworzeniu między innymi realistycznych wizualizacji wnętrz. Kurs zawiera całkowity proces jak stworzyć typową wizualizację: od modelowania do renderingu. Wiele praktycznych trików i rozwiązań, przy pomocy których osiągniesz niesamowicie realistyczne efekty, poznasz na tym kursie.

Specjaliści pokażą Ci jak wykonać poprawny projekt wizualizacji wnętrza w zaledwie kilka godzin. Poznasz przede wszystkim praktyczne techniki teksturowania. Oprócz tego, zapoznasz się z kluczowym elementem każdej realistycznej sceny, czyli odpowiednim oświetleniem. Prawidłowa technika pracy z kamerami, to podstawa pracy w programie Cinema 4D.

Zrozumiesz jak zaplanować realistyczne wnętrze a także jakie narzędzia będą przydatne w modelowaniu wszystkich elementów sceny.

Ważne są również techniki realistycznego renderingu, a my pokażemy Ci jak wykorzystać program Photoshop aby edytować gotowy render.

Program nauczania jest podzielony na pięć głównych części:

 • Modelowanie - czyli jak wybrać wizualizację, stworzyć podłogę, ramę łóżka, materac, stół i wiele innych
 • Teksturowanie - tekstura parkietu, ściany, plastik, drewno, chrom etc.
 • Oświetlenie - Area Light, Falloff
 • Kamera - ustawienia kamer
 • Rendering - hypernurbs, rendering etc.

Na wstępie w punkcie modelowanie, dowiesz się jak wybrać odpowiednią wizualizację oraz jak zrobić: wymiary wnętrza, podłogę, ramę łóżka, wnęki szuflady, front szafki, uchwyty, materac, stół, krzesło - siedzisko, krzesło - nogi, fotel (cz. 1,2,3), lampę, lampę stojącą, oprawkę i żarówkę, jak ustawić meble, telewizor, ściany i półki, wnęki na okna, okna, pozostałe ściany, wnękę na drzwi, framugę, drzwi, narzutę, poduszki (plus dodatkowy filmik instruktażowy), firanki, karnisz, zagłówek, szafki nocne, lampki nocne oraz dodatkowe przedmioty.

Następnie skupimy się na teksturowaniu. Po wstępie omówimy zagadnienia takie jak: UVW Mapping, tekstura parkietu, Bump Mapping, ściany, plastik, drewno, chrom, abażury lamp, fabric, stół i krzesła, lampa i telewizor, szkło (plus dodatkowy filmik instruktażowy), fotel i szafki, narzuta, poduszki a także obiekty dodatkowe.

W sekcji oświetlenie zwrócimy uwagę na Area Light, przezroczystych zasłonach, gdzie pokażemy filmik, który pomoże w lepszym zrozumieniu tworzenia ich, oraz Falloffie.

Kolejnym krokiem będzie wiedza na temat odpowiedniego ustawienia kamer.

Odnośnie renderingu zajmiemy się zagadnieniami takimi jak:

Hypernurbs, Global Illumination oraz jak robić korektę w programie Photoshop.

Wszystkie materiały, z których korzystamy są dołączone do kursu, dlatego w łatwy sposób będziesz mógł powtórzyć każdą pokazaną tam czynność. Kurs został stworzony przy użyciu programu Cinema 4D R14, ale techniki, które tam pokazano możesz zastosować do każdej w miarę nowej wersji programu.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie przygotuje Cię w profesjonalny sposób do pracy w programie Cinema 4D. Gwarantujemy, że po tym kursie będziesz w stanie:

 • samodzielnie tworzyć fotorealistyczną wizualizację wnętrza
 • wykorzystać różne narzędzia i techniki aby stworzyć jak najlepszy efekt
 • zrobić kompletną wizualizację od modelowania po rendering
 • teksturować
 • odpowiednio oświetlać
 • ustawiać kamery
 • modelować
 • renderować

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: