Czy warto kupić lodówkę Liebherr? Podpowiadamy!

Ostatnia aktualizacja: 2023-07-26  |  Średni czas czytania: 01:43
Artykuł reklamowy
Planujesz kupić nową lodówkę? Nie ograniczaj się do kilku producentów, którzy przychodzą ci do głowy - sprawdź modele innych marek, które zachwycają designem i trwałością. Z pewnością przypadną ci do gustu dopracowane modele Liebherr. Czy warto kupić urządzenie tej firmy? Przeczytaj, by się tego dowiedzieć!
Czy warto kupić lodówkę Liebherr? Podpowiadamy!

Liebherr - co to za firma?

Możesz wyrecytować całą listę najpopularniejszych marek chłodziarko-zamrażarek, ale nie ma na niej marki Liebherr? Szybko nadrób braki! To uznany producent, którego sprzęty zdobywają wysokie oceny użytkowników. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w kontekście trwałości, łatwej obsługi i zachwycającego designu.

Liebherr to firma, której historia zaczyna się w Niemczech - ale aktualna siedziba przedsiębiorstwa to Szwajcaria. Główną specjalizacją nie są lodówki lecz… maszyny budowlane - i jest w tym jednym ze światowych liderów! Stąd już blisko do chłodziarek i zamrażarek przemysłowych, które z czasem doczekały się wersji domowych. Czerpanie z wiedzy i technologii potrzebnych do projektowania sprzętu do zastosowań profesjonalnych pozwoliło stworzyć doskonałe urządzania, które sprawdzą się w każdej kuchni.

Codziennie z linii produkcyjnych Liebherr zjeżdża ponad 7000 urządzeń! Sprzęty tej marki są aktualnie produkowane w czterech zakładach w Europie i Azji, w tym w Niemczech, Austrii i Bułgarii. W Polsce przedsiębiorstwo jest obecne głównie w branży budowlanej. Główna siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej, a dodatkowe oddziały - w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. Przedstawicielstwa skupiają się przede wszystkim na sprzedaży i serwisie maszyn budowlanych.

Jak widzisz, zaawansowane technologie to codzienność tego producenta. Nic dziwnego, że proponowane przez firmę lodówki również imponują innowacyjnymi rozwiązaniami. A do tego - bardzo wysokiej klasy wzornictwem i dobrą ceną. Jeśli zależy ci na dobrym sprzęcie w atrakcyjnej cenie, trudno o lepszy wybór!

Jak wybrać najlepszą lodówkę?

Wybór odpowiedniej lodówki do twojej kuchni zacznij od określenia, czego naprawdę szukasz. Czy zależy ci na pojemnej chłodziarko-zamrażarce, czy może szukasz mniejszego modelu, który zmieści się na niewielkiej przestrzeni? W szerokiej ofercie Liebherr czeka wiele możliwości!

Gdy określisz, jakiego typu sprzęt cię interesuje, przyjdzie czas na porównanie poszczególnych modeli. Na co zwrócić uwagę, czytając specyfikację techniczną? Najważniejsza sprawa to wielkość urządzenia i jego pojemność. Nie bagatelizuj tez klasy energetycznej i hałasu generowanego w trakcie pracy lodówki. Dobrze przyjrzeć się też zastosowanym technologiom, takim jak No Frost. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz go w tańszych modelach - zwykle jednak producent proponuje inne rozwiązania, które ograniczają osadzanie się szronu i lodu. Tym, co może ci przypaść do gustu w kontekście lodówek Liebherr są dodatkowe funkcje, na przykład tryb wakacyjny czy Party mode (włączane jest wtedy szybkie chłodzenie i zamrażanie). Zwróć też uwagę na wnętrze lodówki i sprawdź, czy układ półek i szuflad odpowiada twoim potrzebom i zwyczajom zakupowym.

Z jakim wydatkiem musisz się liczyć, jeśli chcesz kupić chłodziarko-zamrażarkę Liebherr? Dobrze założyć budżet od 2000 zł w górę - najbardziej innowacyjne rozwiązania to koszt powyżej 4000 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej o marce i przeanalizować poszczególne urządzenia? Sprawdź lodówki Liebherr w sklepie MediaMarkt i zdecyduj, która sprawdzi się u ciebie najlepiej!

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: