Jaki monitor wybrać do biura

Ostatnia aktualizacja: 2022-02-09  |  Średni czas czytania: 01:29
Artykuł reklamowy
Praca, aby przynosiła wymierne zyski, powinna być przede wszystkim efektywna. By zwiększyć wydajność pracownika, pracodawcy inwestują w innowacyjne urządzenia. Bez wątpienia do nowości technologicznych można zaliczyć monitory LED od Samsunga.
Jaki monitor wybrać do biura

Monitory LED – urządzenia biznesowe na miarę XXI wieku

Zanim przejdziemy do omówienia funkcji monitorów biznesowych, zacznijmy od ich budowy. Czy powinna być określona? Tak, ale też kompatybilna do przyszłościowych/ewentualnych zmian. Nowoczesny monitor do biura nie powinien zajmować zbyt dużo miejsca, co więcej, jego budowa powinna być tak lekka, by w razie potrzeby bez problemu można go było przesunąć w inne miejsce. Monitory LED są z założenia projektowane w taki sposób, aby można było przechowywać je płasko przy ścianie. Można także dostosować kąt nachylenia takiego urządzenia do swoich bieżących preferencji.

Skoro design jest na zaawansowanym poziomie, na takim samym poziomie powinna być technologia, w której monitor biznesowy został zaprojektowany. Na przykład zaawansowany model monitora biznesowego 27” Space od Samsunga charakteryzuje się rozdzielczością WQHD, w której gęstość pikseli jest 1,7 raza większa niż w rozdzielczości Full HD. 27-calowy monitor Space pozwala często wielu użytkownikom na odbieranie wyrazistych i bardzo szczegółowych obrazów, ale też daje pogląd na szersze pole. W praktyce oznacza to, że użytkownik widzi większą część wyświetlanego dokumentu, więc nie musi tak często przesuwać kursora myszy, bądź scrollować, by zobaczyć dalszą część tekstu.

Jeśli chodzi o całokształt sprzętu, to wśród jego zalet warto wymienić także możliwość ukrytych kabli. Wiadomo, że mnogość zakręconych dookoła urządzenia przewodów nie tylko źle wygląda, ale i stwarza niebezpieczeństwo zaczepienia się o nie. Monitory LED od Samsunga mają kable, które z łatwością da się ukryć. Zarówno te zasilające, jak i HDMI można schować we wgłębieniach stojaka monitora. To efekt praktyczny, jak i czysto estetyczny. Przewody nie plączą się pod rękoma i pozwalają na zachowanie idealnego porządku w miejscu naszej pracy.

Sprawdź też kalibrację wyświetlaczy LED dzięki Samsung Color Expert LED: https://www.samsung.com/pl/business/display-solutions/color-expert-led/.

Regulowany stojak i wytrzymałe ramię - monitory LED odpowiadają na potrzeby wielu najbardziej wymagających użytkowników

Dodatkową zaletą zaliczaną do designu urządzenia Space Monitor do biura od Samsunga jest wyposażenie w trwałe ramię oferujące długotrwałe i komfortowe działanie. Opracowano je dzięki technologii Samsung. Zostało poddane także wewnętrznym testom. Podczas testów zostało ono poddane próbie wytrzymania ponad 5000 ruchów. Efekt pozytywnie zaskoczył samego producenta. Rozwiązanie okazało się płynne i wysoce precyzyjne, a samo ustawienie monitora wykazuje zamierzoną wytrzymałość. Komfortowy w użytkowaniu w odczuciu wielu użytkowników jest też sam regulowany stojak. Jego regulacja zaczyna się od wysokości 8,4 cala nad biurkiem (mowa o ekranie 27”) do poziomu samego blatu.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: