6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Photoshop kreatywna fotografia ślubna

Kurs Photoshop kreatywna fotografia ślubna
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

Fotografia ślubna to profesja wymagająca dużego doświadczenia i rozwiniętych umiejętności. Z naszym kursem jesteś w stanie osiągnąć zadowalające efekty po zaledwie kilku godzinach nauki.

Poziom średniozaawansowany, 26 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Coraz więcej osób trudni się fotografią, jednak nie każdy dysponuje odpowiednim warsztatem, aby wykonywać ten zawód. Jeżeli chcesz odróżnić się od konkurencji, koniecznie skorzystaj z kursu, który Ci oferujemy. Będzie on dla Ciebie ogromną pomocą przy kształtowaniu nowych kompetencji i sprawi, że wprawisz w zachwyt swoich klientów.

W ramach kursu zapoznasz się z 26 wykładami, których łączny czas trwania wynosi ok. 2,5 godziny. Przedstawimy Ci w nim podstawowe funkcje i wyjaśnimy zasady pracy w programie Photoshop na potrzeby fotografii ślubnej. Wiedza jest podana w sposób przystępny i konkretny. Nielimitowany dostęp na Twoim osobistym koncie sprawia, że w każdej chwili możesz powrócić do zagadnień zawartych w kursie.

Do plusów można zaliczyć także możliwość odtwarzania filmów wideo z kursem za pośrednictwem urządzeń mobilnych - dzięki temu możesz uczyć się kiedy tylko chcesz, odbywając naukę wszędzie tam, gdzie jesteś.

Czego nauczysz się z kursu?

Kurs Photoshop kreatywna fotografia ślubna skupia się na przedstawieniu szerokiej gamy technik, które będą dla Ciebie pomocą w wykreowaniu własnego, zachwycającego stylu. Wywołanie wrażenia na odbiorcach jest tutaj kluczowe, dlatego umiejętne i świadome zastosowanie dostępnych w programie efektów jest Twoim największym sprzymierzeńcem na drodze do zainteresowania innych.

Na początku nauczymy Cię takich technik jak: ręczne tworzenie gradientu, małe nasycenie i duży kontrast, technika High-Key, urozmaicanie kolorów oraz efekt kinowego filmu. Dowiesz się jak radzić sobie ze zdjęciami powstałymi przy sztucznym oświetleniu, a także wykorzystania efektu sepia. Udowodnimy Ci także, że czarno-białe zdjęcia mogą być naprawdę udane i jak sprawić, żeby tego typu fotografie wyglądały naprawdę dobrze.

W dalszej części wyjaśnimy Ci, na czym polega tonowanie HDR oraz jak wykonać stylizację na lata 70. Efekt Lomo, niebiesko-brązowa tonacja, zdjęcie w zimnych i ciepłych barwach czy efekt Vintage - te wszystkie funkcje będą dla Ciebie stanowiły bardzo przydatne narzędzie przy codziennej pracy w programie. Sam zobaczysz, że obróbka zdjęć może być prosta, przyjemna i przynosić konkretne efekty.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie Photoshop kreatywna fotografia ślubna umożliwia uzyskanie wielu praktycznych umiejętności, które są potrzebne przy pracy związanej z obróbką fotografii ślubnej. Z nami zyskasz dużo wiedzy teoretycznej oraz zyskasz następujące umiejętności:

  • dodawanie do zdjęć interesujących efektów - Soft-Focus, Lomo, High-Key,
  • tworzenie unikalnej kolorystyki,
  • tworzenie kreatywnych efektów z użyciem masek, gradientów i pędzli,
  • tworzenie winiet,
  • tworzenie oryginalnych zdjęć czarno-białych zdjęć za pomocą kreatywnych technik,
  • kreatywne wykorzystanie oświetlenia,
  • osiąganie wspaniałych rezultatów niezależnie od tematu zdjęcia.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Photoshop - 3D i animacja
Cena: 79.00 zł
5.0

Kurs Photoshop - 3D i animacja

Jak zarabiać na filmowaniu
Cena: 129.00 zł
4.9

Jak zarabiać na filmowaniu

Kodeki i kompresja wideo
Cena: 69.00 zł
4.7

Kodeki i kompresja wideo

Przydatne linki: